7 هک سئو در سال 2021 که رتبه شما را به شدت بالا می برد

طراحی سایت در مشهد

در هر ثانیه بیش از 63000 جستجو در گوگل انجام می شود (حدود 5.4 میلیارد جستجو در روز) و گوگل 90.46٪ از سهم بازار موتورهای جستجو در سراسر جهان را در اختیار دارد.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یکی از مواردی است که همیشه برای استراتژی بازاریابی شما بسیار مهم است و همیشه در حال تغییر است. به دلیل سرعت پیشرفت الگوریتم های جستجو ، همراهی با جدیدترین روش ها دشوار است ، به ویژه هنگامی که چندین کانال بازاریابی دیگر برای مدیریت دارید.

اما اگر برای بالا بردن رتبه کلمات کلیدی مهم کسب و کار خود کار نمی کنید ، زیرا کار کردن با سئو خیلی زمان بر است ، بسیاری از مشتریان بالقوه را از دست می دهید.

خوشبختانه SEO خوب لازم نیست سخت و زمان بر باشد. برای کمک به کارآیی هرچه بیشتر SEO شما ، برخی از هک های مورد علاقه خود را جمع آوری کرده ایم تا رتبه شما را افزایش دهیم. بعضی از آنها از دیگران راحت ترند ، اما همه آنها قابل انجام هستند - مهم نیست که شما یک بازاریاب جدید یا پیشرفته هستید.

 

هک شماره 1: بر محتوای سنگ بنای خود تمرکز کنید

محتوای سنگ بنا بهترین مطالب شماست :

  • همیشه سبز - با گذشت زمان همچنان برای مخاطبان شما مهم است
  • مرتبط - نیازهای مخاطبان شما را بیان می کند
  • جامع - یک منبع آموزنده و جامع در مورد موضوعات مورد توجه مخاطبان شما فراهم می کند
  • به روز - با در دسترس قرار دادن اطلاعات جدید ، به طور منظم ارتقا می یابد

اساساً ، محتوای سنگ بنای اصلی، محتوایی است که شما می خواهید افراد هنگام جستجوی کلمات کلیدی مرتبط، آن را پیدا کنند. اطمینان از اینکه محتوا با ارزش و محکم است اولین قدم است ، اما چندین مرحله دیگر وجود دارد که می توانید برای کمک به انتشار آن انجام دهید ، مانند مطمئن شوید که پست های محبوب در نوار کناری(ساید بار) وبلاگ شما ذکر شده است:

sidebar

ساید بار برای محتوای سنگ بنای شما مکان اصلی است زیرا در تمام صفحات وبلاگ شما وجود دارد. به عنوان مثال اگر در وب سایت خود راهنمای جامع سئو در سال 2021 را دارید ، اطمینان حاصل کنید که همه کسانی که برای نکات سئو به وبلاگ شما می آیند با قرار دادن در آن نوار کناری آن را مشاهده می کنند.

محتوای سنگ بنایی که شما ایجاد و تبلیغ می کنید در نهایت به تنهایی برای شما کارساز خواهد بود ، اما ممکن است 12 ماه طول بکشد تا شروع به دیدن بازدهی بزرگ به صورت ترافیک جستجو کنید ، به خصوص اگر رقبای شما محتوای مشابهی را ایجاد کنند. یک روش خوب برای کاهش زمان این است که مطمئن شوید که شما در صنعت خود بهترین هستید.

 

هک شماره 2: در مورد فوتر خود فراموش نکنید

مردم قبلاً برای افزایش ترافیک سئو متن زیادی درباره شرکت و محصولاتشان در فوتر خود می گذاشتند ، اما این دیگر کارایی ندارد. در واقع ، با الگوریتم Google این روزها ، می تواند به رتبه شما آسیب برساند. این بدان معنی نیست که هنوز نمی توانید SEO را با فوتر خود تقویت کنید. شما فقط باید در مورد لینک های فوتر استراتژیک تر باشید.

sidebar

متن لنگر را بیشتر توصیف کرده و با عباراتی که باعث ورود افراد به وب سایت شما می شود در یک صف قرار دهید.

به عنوان مثال ، هنگامی که در یک شرکت آموزش آنلاین کار می کردم ، متن لنگر پیوند فوتر را به جای فهرست کردن نام صفحه و محصولات فقط به "یادگیری طراحی وب" و "آموزش توسعه وب" تغییر دادم. این تغییر کوچک به بهبود اقتدار دامنه سایت برای آن عناوین کمک کرد.

و احساس نکنید که فقط باید به صفحات محصول یا مطالعات موردی را پیوند دهید. به صفحات برتر ارزش افزوده خود مانند منابع و محتوای سنگ بنایی پیوند دهید.

 

هک شماره 3: از ابزار تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید

عبارات جستجوی رتبه بندی شده را در اختیار داشته و آنها را در یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی مانند Keyword Tool ، KWFinder یا Ubersuggest: وارد کنید:

youtube seo

شما احتمالاً قبلاً برای برخی از کلمات کلیدی رتبه بندی کرده اید (امیدوارم فراتر از نام تجاری شما باشد) اما کنسول جستجوی Google را نیز بررسی کنید.

از آنجا ، می توانید عبارات طولانی از Google Suggest (تکمیل خودکار) را پیدا کنید که مربوط به آن کلمات کلیدی باشد. این عبارات را به کار ببرید و صفحات خود را با محتوای مرتبط که با آن کلمات کلیدی رتبه بندی نشده اند ، دوباره کار کنید.

بدیهی است که ، من فقط در مورد زیر فشار قرار دادن کلمات کلیدی صحبت نمی کنم. از این طریق افزایش SEO نخواهید داشت. محتوای خود را طوری تغییر دهید که آن عبارات بلند به طور طبیعی در آن قرار بگیرند. باید خوب جریان پیدا کند و منطقی باشد. طی 30-60 روز ، آن صفحات اصلاح شده باید رتبه بالاتری را برای آن عبارات جستجو شروع کنند.

 

هک شماره 4: با Amazon Polly زمان ساکن شدن در سایت خود را افزایش دهید

ما اخیراً آمازون پولی را به همه مقاله های وب سایت طراحی سایت مشهد اضافه کرده ایم. Amazon Polly این ابزار کوچک تشخیص گفتار است که کل مقاله را با صدای بلند برای بازدیدکنندگان می خواند و باعث افزایش زمان سکونت در سایت ما می شود:

amazon polly

زمان ساکن (وقت گذراندن در وب سایت) یک فاکتور بزرگ SEO است. کافی نیست کسی فقط روی پیوندی به وب سایت شما کلیک کند. آنها باید آنجا بمانند. برخی از افراد دوست دارند مقاله ها و پست های وبلاگ را بخوانند. بعضی از افراد دوست دارند به دیگران گوش دهند که آنها را خوانده اند. استفاده از ابزاری مانند آمازون پولی به شما کمک می کند تا هر دو گروه را برای تقویت این عامل رتبه بندی درگیر کنید.

هک شماره 5: ایجاد یک نام تجاری

افزایش ارزش نام تجاری شما روش خوبی برای تقویت SEO است. در واقع این یک روش خوب برای تقویت همه چیز است ، اما ما در حال حاضر روی SEO تمرکز کرده ایم.

گوگل وب سایت هایی را که دارای پرسش های تجاری قوی هستند ، بالاتر از وب سایت های بدون آنها قرار می دهد. و چگونه می توانید این درخواست ها را دریافت کنید؟ شما اطمینان حاصل کنید که افراد مرتباً به وب سایت شما باز می گردند.

هرچه افراد نام شرکت یا وب سایت شما را در Google یا در نوار URL تایپ کنند یا کسانی که روی پیوندهای وب سایت شما کلیک می کنند ، رتبه بالاتری خواهید داشت. برای تقویت این اثر ، شروع به ضبط آدرس های ایمیل می کنید ، یا با فرم در وب سایت خود و یا با نرم افزار pop-up. همچنین می توانید اشتراک های chatbot را با ابزاری مانند Mobile Monkey انجام دهید.

سپس ، برای تبلیغ محتوایی که ایجاد می کنید ، از این لیست ها و کانال های اجتماعی خود استفاده کنید. به مردم بگویید که شما به طور منظم محتوای عالی را منتشر می کنید تا دلیلی برای بازگشت داشته باشند. این زمان می برد ، اما اگر متعهد به رشد نام تجاری خود باشید ، نه تنها SEO ، بلکه عملکرد کلی کسب و کار خود را نیز بهبود خواهید بخشید.

 

هک شماره 6: برای به دست آوردن مشترکان بیشتر از این افزونه وردپرس استفاده کنید

دوست من یک افزونه وردپرس به نام YouTube Subscribe ایجاد کرد و مطمئناً ارزش آن را دارد که از دیدگاه SEO بررسی کنید. به این دلیل که: شما می توانید از این ابزار برای قرار دادن فیلم های دیگران در وب سایت خود استفاده کنید ، اما همچنان لینک دکمه اشتراک در کانال خود را داشته باشید.

به عنوان مثال ، اگر کانال ویدیویی دارید اما هیچ ویدئوی مرتبط با SEO ندارید ، می توانید یک مقاله یا پست وبلاگ درباره SEO بنویسید و فیلم شخص دیگری درباره SEO را در پست وبلاگ قرار دهید. سپس ، هنگامی که آنها روی دکمه "اشتراک" کلیک می کنند ، در کانال شما مشترک می شوند ، نه در کانالی که ویدیو را پست کرده است.

youtube subscribe

بدیهی است ، اگر از افزونه ای مانند این استفاده می کنید ، باید مراقب باشید. اگر فقط برای بدست آوردن مشترکان بیشتر ویدیوهای معروف یوتیوب را سرقت می کنید ، کاربران آن را از این طریق مشاهده می کنند. اطمینان حاصل کنید که هنگام قراردادن ویدیوهای دیگران در این پلاگین در واقع به محتوای خود ارزش افزوده می دهید و اطمینان حاصل کنید که قسمت عمده محتوای ویدیویی که تبلیغ می کنید متعلق به شماست تا بهترین نتیجه را داشته باشید.

 

هک شماره 7: در مورد سئو YouTube فراموش نکنید

شما متعجب خواهید شد که چند یوتیوبر به طور کامل از SEO خود غافل می شوند. به همین دلیل ، اصلاً رقابتی وجود ندارد. در واقع ، این بسیار ساده تر از SEO سنتی است.

اگر هنوز کانال YouTube ندارید ، وقت آن است که کانال خود را شروع کنید. نیازی به داشتن استودیو یا ویرایشگر ندارید. به راحتی می توانید فیلم های آیفون بسازید - به هر حال کاربران آنها را ترجیح می دهند زیرا احساس "اصالت" بیشتری دارند.

ترفندی برای بالابردن رتبه بندی در سئو یوتیوب این است که مطمئن شوید فیلم های شما پس از ارسال 24 ساعت ، بازدید زیادی دارند. این بدان معناست که لحظه ای که ویدیوی خود را ارسال می کنید ، باید آن را در همه کانال های خود - ایمیل ، وبلاگ ، رسانه های اجتماعی ، لیست چت بات ، اعلان های فشاری و غیره - پخش کنید.

البته ، شما همچنین باید کارهای اساسی بهینه سازی مانند کلمات کلیدی مناسب را انجام دهید ، توضیحات خوبی داشته باشید و یک فایل SRT را بارگذاری کنید ، SRT یک فایل زیرنویس است که در قالب "SubRip" ذخیره می شود (یکی را از Rev.com برای همه فیلم هایتان تهیه کنید):

youtube srt

در اینجا چند نکته اساسی دیگر برای افزایش سئو در YouTube وجود دارد:

 

  • وقتی ویدیوی خود را در YouTube بارگذاری می کنید ، مطمئن شوید که کلمه کلیدی مورد نظر شما در نام فایل ویدیو باشد.
  • عنوان ویدیوی شما باید حداقل پنج کلمه باشد و همچنین باید شامل کلمه کلیدی مورد نظر شما باشد.
  • توصیفات شما باید حداقل 200 کلمه باشد و آنچه در ویدئوی شماست را با جزئیات دقیق شرح دهید کلمه کلیدی هدف خود را نیز در اینجا وارد کنید:

youtube seo

  • زمانی را به انتخاب برچسب های خود اختصاص دهید ، زیرا درج برچسب های مناسب به کشف ویدیوی شما در بخش "ویدیوهای مرتبط" YouTube کمک می کند.
  • مردم را به اشتراک گذاری ، نظر دادن و اشتراک تشویق کنید. هرچه فیلم ها و کانال شما بیشتر درگیر شوند ، YouTube رتبه بالاتری به ویدیوهای شما می دهد.
  • لیست های پخش را براساس کلمات کلیدی خود ایجاد کنید. این به ویدیوهای جداگانه شما برای این اصطلاحات کمک می کند تا در رتبه بالاتری قرار بگیرند.

 

آنچه واقعاً درباره سئو باید بدانید

مطمئناً ، همیشه روش هایی برای بازی در سیستم وجود دارد ، اما این به نفع کاربر نیست. این به درد شما نمی خورد ، زیرا کاربری را که در وب سایت شما قرار گرفته و آنچه را که می خواسته پیدا نکرده است ، تبدیل نخواهید کرد.

بنابراین اگر کار دیگری نمی کنید ، روی کیفیت تمرکز کنید. هر روز پست های 300 کلمه ای وبلاگ را منتشر نکنید تا فقط در رسانه های اجتماعی کاری برای بیرون کشیدن داشته باشید. درعوض ، هر هفته بر روی یک پست وبلاگ 2000 کلمه ای تمرکز کنید که به سوالی پاسخ می دهد یا مشکلی را از مخاطب هدف شما حل می کند ، و این کار را بهتر از رقبا انجام دهید.

پس از ایجاد محتوای با کیفیت ، از روش Content Sprout برای ایجاد نام تجاری خود در کانال ها استفاده کنید. اساساً ، این روش شامل برداشتن تکه ای از محتوای سنگ بنای اصلی و "جوانه زدن" آن در کانال های مختلف است. به عنوان مثال ، بگویید من یک راهنمای سئو می نویسم. سپس می توانم آن را به یک سری فیلم کوتاه تبدیل کنم که هرکدام تاکتیکی متفاوت را برجسته می کنند. می توانم آن را به یک یا چند پادکست تبدیل کنم. سپس ، می توانم تمام آن مطالب را در کانال های رسانه های اجتماعی و از طریق ایمیل تبلیغ کنم.

روش Content Sprout به این دلیل کار می کند که با محتوای با کیفیت شروع می شود، و هرچه بیشتر بتوانید آن را ایجاد کنید و آن را به بیرون فشار دهید ، نام تجاری شما قویتر خواهد بود. برند های قوی به رتبه های بالاتر گوگل ارتقا می یابند. همه اینها یک چرخه است و اگر برای انجام آن وقت بگذارید ، نتیجه نهایی درآمد بیشتر شماست.

 

محتوای با کیفیت: هدیه SEO که همچنان به شما کمک می کند ادامه دهید

محتوای با کیفیت برای SEO فقط  در حال حاضر خوب نیست. برای همیشه خوب بوده است (یا حداقل تا زمانی که Google الگوریتم خود را به میزان قابل توجهی تغییر دهد).

اگر شما یک محتوای عالی و همیشه سبز ایجاد کنید ، مردم قصد دارند آن را پیدا کنند. پستی که فردا می نویسید ممکن است پستی باشد که دو سال دیگر بیشترین بازدید را برای شما به همراه داشته باشد. سرمایه گذاری اولیه را برای تولید محتوا انجام دهید. اگر به خوبی انجام شود ، بازدیدکنندگان شما را بیشتر جذب می کنند و امیدوارم مشتریان جدید نیز به آینده بیایند.

و فراموش نکنید که آن محتوا را به روز کنید. سال آینده ، ما این پست وبلاگ را می گیریم ، آن را با هک های جدید به روز می کنیم و مجدداً برای سال 2021 منتشر می کنیم. و این دقیقاً مانند این مورد در سال آینده برای ما ترافیک ایجاد می کند. براساس آنچه قبلاً دارید و آنچه در حال کار است ، محتوا بسازید. هنوز هم نیازمند تلاش است، اما در نهایت خواهید دید که این کار بسیار ساده تر از شروع از ابتدا است.

حالا نوبت شماست !
نظر خود را وارد کنید: