خدمات طراحی سایت

مدیریت محتوا

مدیریت محتوا در شرکت طراحی سایت مشهد وب با توجه به استاندارد های موتور های جست و جو میباشد و  برای تمامی محتوا ها با توجه به نوع محتوا نمایشی بهینه و مناسب در نظر گرفته میشود. محتوا هایی که در این سیستم پشتیبانی میشود شامل متن ، صوتی ، ویدیو و عکس میباشد که با توجه به انتخاب کاربر صفحات خاصی برای آن طراحی میشود از طرفی تمامی اصول برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی در سیستم تعبیه شده است همچنین مدیریت سایت میتواند آنرا به محصولات و یا خدمات سایت ارتباط دهد مانند مقاله ای در زمینه معرفی محصول .

طراحی سایت فروشگاهی

هر عضو در سیستم ما دارای قابلیت این مسئله میباشد که اگر خواست خدماتی همچون کارگاه و یا محصولی همچون کتاب برای فروش داشت از طریق بستر سایت برای فروش آن اقدام نماید این محصولات همانند محصولات سایت و میتوانند فیزیکی و یا لینکی باشند و در کل دارای همان ویژگی میباشد و در صورتی که فرد محصول مشابه ای در سیستم را دارا بود که میخواست آن را عرضه نماید میتواند خود را به عنوان تامین کننده آن محصول معرفی کرده وقیمت خود را ارائه نماید و اگر محصول و یا خدمت در سیستم موجود نبود میتواند آن را به سیستم پیشنهاد دهد و بعد از تایید مدیریت در سایت به نمایش گذاشته شود. از طرفی کاربران که تمایل به استفاده از خدمات و یا خرید محصولی را دارا میباشند میتوانند در بستر وب سایت سوالات خود را بپرسند.

مدیریت دسته بندی  محصولات و خدمات

امکان ایجاد بی نهایت دسته بندی برای محصولات و همچنین امکان ایجاد بی نهایت زیردسته در سایت  وجود دارد. بر خلاف برخی از سیستم های مشابه، این سامانه امکان ایجاد زیر شاخه های چند سطحی تا بی نهایت زیر سطح به شما خواهد داد.

همچنین در این سیستم ما قابلیت هایی همچون فعال و غیر فعال کرد دسته بندی ها بدون حذف آن ها و انتقال محصولات آن ها به زیر دسته دیگر و ازسرطرفی انقال که دسته بندی به زیر دسته دیگر بدون تغییر درآدرس آن در جهت حفظ ایندکس گذاری صفحات جهت بهینه سازی برای موتور های جست و جو .

لازم به ذکر میباشد این صفحات دارای طراحی هایی میباشد که با توجه به آن با مراجعه کاربر به آن صحفه نحوه نمایش آن تغییر میکند. به عنوان مثال در این سیتم ها فیلترینگ های انتخابی به صورت پیوسته مانند فیلترینگ قیمت و گسسته مانند انتخاب رنگ تعبیه شده است که کاربران میتوانند در جهت مشاهده بهتر محصولات که هدف آن ها است از این موارد استفاده کنند و ترتیب چینش آن ها را نیز مشخص نمایند.

تمامی حقوق متعلق به شرکت طراحی سایت مشهد وب پارسیان سپهر می باشد.