مقالات شرکت طراحی سایت مشهد وب

5 نوع پنالتی گوگل (و آنچه باید برای بازیابی انجام دهید)

هنگامی که مدیران سایت از پنالتی شدن توسط گوگل می ترسند، بیشتر اونها به بروز رسانی های الگوریتم هایی مانند پنگوئن، پاندا، و غیره فکر می کنند. گرفتار شدن در یکی از این الگوریتم ها، باعث از دست دادن برخی یا حتی تمام ترافیک جستجو می شود.
گوگل یک تیم از مهندسان جستجو دارد که وظیفه آنها بررسی وب سایت ها و در صورت لزوم، اختصاص یک رتبه پنالتی به وب سایت است.

شما می توانید به Google Webmaster Tools ،Search Console بروید و وب سایت خود را بررسی کنید. به Search Traffic > Manual Actions بروید و ببینید آنجا پیغامی دارید یا نه.

در اینجا پنج نوع از پنالتی های رایج ، و نحوه بازیابی وب سایت پس از آن را بررسی می کنیم :
1.    لینک های غیر طبیعی
دو نوع پنالتی برای لینک های غیر طبیعی وجود دارد:

     لینک های غیر طبیعی از سایت شما: شما در حال میزبانی لینک های خروجی غیر طبیعی، مصنوعی، فریب دهنده در سایت خود هستید.
     لینک های غیر طبیعی به سایت شما: شما در سایت بک لینک های غیر طبیعی، مصنوعی، فریب دهنده دارید.

این فعالیت ها در به روز رسانی پنگوئن گوگل، به معنای پنالتی شدن افراد ی است که تبادل لینک، خرید لینک، فروش لینک را به منظور بدست آوردن رتبه انجام می دهند.
لینک های خارجی
از یک ابزار تجزیه و تحلیل لینک استفاده کنید و لینک های خروجی تون رو بررسی کنید. لینک هایی را  که مخالف دستورالعملهای گوگل وب مستر می باشند شناسایی کنید. هنگامی که شما آنها را پیدا کنید، شما می توانید:
•    لینک ها رو حذف کنید
•    بوسیله robots.txt به لینک ها خصوصیت 301 redirect بدید
•    اونها رو nofollow کنید
لینک به سایت
شما می توانید یک لیست از لینک هایی که به سایت تان اشاره می کنند با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل یا کنسول جستجوتهیه کنید. به مسیرSearch Traffic > Links to Your Site  بروید و می توانید یک لیست دانلود کنید.
لینک هایی بر خلاف دستورالعملهای وب مستر می باشند را پیدا کنید، سپس به وب مستر های آنها ایمیل بزنید تا لینک ها را حذف کنند. اگر توجه نکردند از ابزار Google’s Disavow Tool استفاده کنید تا روی پیج رنک تاثیری نداشته باشد.


2.    هرزنامه ایجاد شده توسط کاربر
اگر پنالتی هرزنامه ایجاد شده توسط کاربر دریافت کردید، این به آن معنا نیست که شما یک اسپمر هستید بلکه کاربران سایت شما هستند. از دید گوگل ، این مربوط به شماست که برای تمیز کردن اسپم کاربران در محتوای ارسالی به شما اقدام کنید.
برای جلوگیری از پنالتی اسپمر :
•    از کد کپچا استفاده کنید
•    تمامی لینک های انجمن سایت را nofollow قرار دهید
•    به کاربران اجازه گزارش اسپم دهید
•    تمامی کامنت ها را بررسی کنید

3.    سایت های هک شده
حتی اگر تمام دستورالعمل های گوگل وب مستر را انجام داده باشید ولی سایت تان هک شده باشد گوگل شما را پنالتی می کند.
اقدامات اصلی :
قرنطینه کردن سایت
اولین چیزی که باید انجام دهید این است که سایت تان را آفلاین کنید. می توانید وب سرور را متوقف کنید و یا یک کد رسپانس 503 راه اندازی کنید.
همچنین باید تمام رمزهای عبور سایت، از جمله مدیریت سیستم، سیستم مدیریت محتوا، لاگین FTP، و هر نقطه دسترسی دیگر را تغییر دهید.
شناسایی نوع هک
قدم بعدی، کشف کردن نوع هک می باشد. سرچ کنسول ممکن است به شما یک پیام در مورد آن بدهد. اگر نه، در بخش Security Issues در سرچ کنسول این مورد را بررسی کنید.
برخی از روش های هک عبارتند از:

     هرزنامه-  کسی صفحات اسپم، لینک ها، و یا متن به سایت شما اضافه می کند
     نرم افزارهای مخرب-  کسی نرم افزار را نصب کرده که به کامپیوتر آسیب می زند
     فیشینگ-  کسی نرم افزار برای جمع آوری اطلاعات در مورد کاربران سایت شما نصب کرده
از بین بردن آسیب پذیری
قبل از رفع هر گونه تغییراتی که هکرها در سایت شما انجام دادند، در وهله اول باید بفهمید که چگونه آنها سایت شما را هک کردند. اگر این رخنه امنیتی بسته نشود، آنها می توانند به آسیب زدن به وب سایت شما ادامه دهند.
پاک کردن هک
برای این کار شما به یک متخصص حرفه ای نیاز دارید. آنها می توانند نرم افزارهای مخرب به صورت دستی حذف و به شما کمک کنند سرور خود را پاک کنید.

4.     ریدارکت های پنهان و مخفیانه
اگر این پنالتی رو دریافت کردید دو علت داره :
•     برخی مطالب را به گوگل اما نه به بازدید کنندگان سایت نشان می دهید ( تصاویر یا متن)
•    صفحه ای که در گوگل ایندکس کرده اید کاربران را به محتوای کاملا متفاوتی هدایت می کند.

از طریق Fetch as Google در گوگل وب مستر آدرس صفحه ای که اخطار دریافت کرده را بررسی کنید و مشکل آن را برطرف کنید.


5.    محتوای ضعیف
هدف گوگل در صدر قرار گرفتن سایت هایی است که مطالب با کیفیتی دارند، اگر محتوای ضعیفی دارید گوگل شما را پنالتی می کند. محتوای ضعیف شامل موارد زیر می شود :
•    مطالب تکراری در سایت کپی شده از سایت های دیگر
•    محتوای ضعیف با لینک های وابسته
•    مطالب تکراری در سایت
•    محتوای ایجادشده به صورت خودکار

 

ادامه مطلب ...

10 اشتباه رایج سئو

بهینه سازی وب سایت یک عنصر اساسی از استراتژی بازاریابی محتواست. در حالی که SEO در حال تغییر است، اما در صدر دستور کار بازاریابان باقی می ماند و به عنوان یک راه قدرتمند برای آوردن بازدید کننده به سایت شرکت شما به شمار میرود.

روش کار جستجوگرها دائما در حال تغییر است.  ماندن در بالای نتایج جستجو کار آسانی نیست. برخی اشتباهات متداول در بهینه سازی وب سایت وجود داردکه در ادامه به آنها می پردازیم.

1. انتخاب کلمات کلیدی اشتباه

بهینه سازی تماما در مورد کلمات کلیدی است که می خواهید وب سایتتان برای آن رتبه بندی شود. اما آیا کلمات کلیدی درستی انتخاب کرده اید؟

یکی از رایج ترین اشتباهات در انتخاب کلمات کلیدی غفلت از اولویت های موتورهای جستجو و کاربران برای کلمات کلیدی است. در حالی که شما ممکن است محصولات یا خدمات خود را با یک روش خاص تعریف کنید، بسیار مهم تر است که بدانید مشتریان بالقوه شما برای رسیدن به آن، چه کلماتی را استفاده می کنند. گاهی اوقات شرایط به نظر شما ممکن است درست بیاید اما در نظر افراد دیگر کاملا متفاوت باشد، یا می تواند بیش از حد عمومی باشد. در هر صورت، منجر به بهینه سازی برای کلمات کلیدی اشتباه خواهد شد.

بهترین کار اینست که قبل از شروع بهینه سازی با دقت تحقیق کنید. استفاده از ابزارهایی مانند Google AdWords KeywordPlanner، Google Trends،  SEMrush و Moz Keyword Explorer می تواند کمک فوق العاده ای در انتخاب کلمات کلیدی مناسب کند.

2. استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی
ممکن است فکر کنید استفاده از کلمات کلیدی در هر جمله از مطالب به سرعت باعث بالارفتن رنک سایت شما می شود. اما این استراتژی اشتباه است. در واقع، استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی توسط موتورهای جستجو به عنوان اسپم تلقی شده، که در واقع به عملکرد سئو لطمه می زند.

چنین رویکردی مطالب شما را برای مخاطبان غیر طبیعی و بی فایده نشان می دهد. در واقع گوگل می تواند موضوع مطالب را بدون نیاز به تکرار کلمات کلیدی تشخیص دهد.


3. تولید محتوایی که ارتباطی با کلمه کلیدی ندارد

یکی دیگر از اشتباهات رایج در بهینه سازی SEO تولید محتوایی است که در واقع در مورد کلمات کلیدی سایت نیست. مشکل این است که شما می خواهید برای یک کلمه کلیدی خاص رتبه خود را بالا ببرید، اما شما موفق به تمرکز متن بر روی موضوع مورد نظر خود نشده اید. موتورهای جستجو مانند گوگل می خواهند مناسب ترین محتوا برای عبارات جستجو شده توسط کاربر را استخراج کنند. بنابراین، اگر محتوای شما نیازهای کاربران را پاسخ ندهد، رتبه خوبی نخواهید داشت.

این اشتباه اغلب نتیجه تلاش برای سازگاری با چند موضوع مختلف در یک قطعه واحد از محتوا، ایجاد کار بی کیفیت فقط به خاطر استفاده از کلمات کلیدی، و یا بهینه سازی برای کلمات کلیدی متعدد در یک مقاله است. هدف اصلی شما باید تولید محتوایی باشد که واقعا مربوط به پرسش ها و نیازهای مخاطبان است. سپس موتورهای جستجو قادر به ردیابی مطالب شما براساس کلمات کلیدی که برای بهینه سازی در نظر گرفته اید خواهند بود.

4.    انتشار محتوا غیر اصلی
اشتباه معمول بعدی به کیفیت مطالب مرتبط است. در حالی که در گذشته کپی کردن متون امری رایج بود ، موتورهای جستجو امروز این رویکرد را جریمه میکنند. کپی کردن محتوا به عنوان یک عمل اسپم در نظر گرفته شده و به شدت با آن برخورد می شود.

محتوای کپی شده و تکراری ارزشی ندارد. به جای کردن کپی از جاهای دیگر و یا استفاده از نرم افزارهایی که ، مطالب را به یک شکل جدید ویرایش می کنند، سرمایه گذاری در ایجاد متون اصلی و معنی دارارزش دارد. این تنها راه برای اطمینان از قرارگرفتن وب سایت شما در نتایج جستجو است.


5.    فراموش کردن تگ title و توضیحات متا
بهینه سازی مطالب با قراردادن کلمه کلیدی مورد نظر در مقالات به پایان نمی رسد. تگ های عنوان و توضیحات متا عناصر ضروری سئو هستند که نباید فراموش شوند. استفاده نکردن از آنها به معنی از دست دادن پتانسیل زیادی از مطالب است. این عوامل بهینه سازی توسط موتورهای جستجو هنگام خزش وب سایت در نظر گرفته می شوند، بنابراین اگر به درستی انجام شوند، آنها می توانند عملکرد محتوا را بهبود ببخشند.

جزئیات فنی دیگری که بازاریابان محتوا گاهی اوقات فراموش میکنند استفاده ازتگimage  می باشد. استفاده از  برچسب ها ی alt تصاویری که در محتوای خود به کار برده اید مهم هستند. رباتهای جستجو نمی توانند تصاویر را ببینند ، اما آنها می توانند تگهای   Alt  را بخوانند و این اطلاعات را هنگام ایندکس کردن صفحات اضافه کنند.


6.    استفاده نکردن از لینک های با کیفیت
برای به دست آوردن بهترین نتیجه SEO، بازاریابان محتوا امروز باید به این درک برسند که کیفیت لینک های خارجی موجود در محتوا از کمیت (تعداد) آنها مهم تر است. به همین دلیل بهتر است مطمئن شوید که به وب سایت های مرتبط، وبا رتبه بندی بالا لینک می دهید  نه به هر سایتی. همچنین لینک به سایت هایی که شما رالینک کرده اند مفید است، زیرا در آینده ترافیک برای شما به ارمغان می آورد.

همچنین از انکر تکست ها غافل نشوید، از کلماتی مانند 'اینجا کلیک کنید'  استفاده نکنید و مطمئن شوید که از کلمات متفاوتی استفاده می کنید، و در نظر بگیرید به کارگیری همان متن بارها و بارها می تواند به عنوان اسپم دیده شود.


7.    بیراهه رفتن با لینک های داخلی
همچنین از اشتباهات رایج سئو در مورد لینک های داخلی است که باید مراقب باشیم. به طور طبیعی، این مهم است که صفحات با کارآیی بالا را برای لینک دادن در مطالب در نظر بگیریم. این یک راه برای دیده شدن مطالب هست. اما مطمئن شوید در صورتی که با موضوع مطابقت ندارد فقط به خاطر داشتن آنها در یک مقاله، لینک های داخلی را بکار نبرده اید.
استفاده بیش از حد از لینک های داخلی غیر طبیعی به نظر می رسد و از نظر موتورهای جستجو یک عمل جعلی دیده می شود.

8.    سرمایه گذاری نکردن برای تجربه موبایل دوستانه و سریع
 بهینه سازی SEO تنها در مورد محتوا و کلمات کلیدی نیست. بلکه در مورد کیفیت وب سایت ، به ویژه عملکرد آن در دستگاه های تلفن همراه، که امروزه انتخاب اول کاربران است می باشد. گوگل و سایر موتورهای جستجو می توانند تشخیص دهند که وب سایت شما تلفن همراه پسند هست یا نه.

اگر شما تجربه موبایل دوستانه برای مخاطبان خود در نظر نگرفته اید، امتیاز تان در موتورهای جستجو به خطر میفتد. همچنین موتورهای جستجو برای سرعت لود سایت، تاکید می کنند. شما می توانید از ابزارهای آنلاین مانند Pingdom وGT METRIX  برای تجزیه و تحلیل سایت که مشکلات سرعت از کجا آمده و چگونه می توان آنها را حل کرد، استفاده کنید.


9.    استفاده نکردن از قدرت تاثیرگذاری شبکه های اجتماعی
بهینه سازی دارای ابعاد اجتماعی هم هست. هنگامی که مطالب خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارید، یکی از اهداف اصلی شما این است که توجه کاربران را جلب کنید. این به این معنی است محتوای شما توسط مخاطب و همچنین توسط موتورهای جستجو مورد توجه قرار می گیرد. به همین دلیل ایجاد روابط با کاربران قدرت و به استفاده از اعتبار آنها برای ترویج محتوا بسیار مهم است.

جنبه دیگر این مسئله ارسال پست های وبلاگ و یا تبلیغات وب سایت در سایت های اجتماعی است که یک بخش ضروری از استراتژی بهینه سازی است.


10.    فراموش کردن آنالیتیک
تنها راه دانستن اینکه بهینه سازی SEO شما و محتوای تولید شده درست کار می کند پیگیری پیشرفتتان است. بسیاری از بازاریابان به اعداد توجه نمی کنند، اما این یک اشتباه بزرگ است. نصب و راه اندازی و بررسی منظمAnalytics  برای نتیجه گرفتن از بهینه سازی ضروری است.
گوگل آنالیز و ابزار وب مستر گوگل فقط دو تا از ابزارهای اصلی هستند که می توانید برای اندازه گیری و دریافت یک نمای کلی از عملکرد وب سایت خود استفاده کنید. با کمک آنها، شما می توانید ببینید که چگونه بهینه سازی سایتتان برای انواع مختلف محتوا و با استفاده از استراتژی های مختلف در حال کار است.

امروزه بهینه سازی موتورهای جستجو یک بخش ضروری از استراتژی بازاریابی محتوا است. در حالی که شما می توانید مقدار زیادی مشاوره آنلاین پیدا کنید، اشتباهات معمولیSEO  کاملا رایج است. در عوض، بهتر است که به خوبی با چالش هایی که دیگران تجربه کرده اند آشنا شده و در بازاریابی خود از آنها اجتناب کنید.

 

 

ادامه مطلب ...

3 راه برای توسعه دادن کلمات کلیدی

در طراحی سایت برای شروع یک پروژه بهینه سازی سایت (سئو) اولین قدم پیدا کردن کلمات کلیدی دقیق مربوط به محصولات یا خدمات ارائه شده شما می باشد. برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب باید بدانید مخاطبان شما چه عباراتی را جستجو می کنند. اما بیشتر عبارات در حال حاضر دارای رقابتی شدید هستند و هزاران دامنه تلاش می کنند برای آن عبارات رنک سایت خود را بالا ببرند.

ادامه مطلب ...

طراحی سایت ریسپانسیو با استفاده از Bootstrap

تا همین چند سال پیش، (و به دلیل محبوبیت ویندوز ایکس پی) رزولوشن نمایشگر اکثر کاربران روی 800x600 تنظیم بود و سایتها نیز برای مطابقت با این اندازه طراحی می شدند.

کم کم طراحان برای سازگار کردن سایز سایت با سایز صفحه به روش شناور (fluid) روی آوردند. در این روش width ستون های سایت بجای واحد پیکسل با واحد درصد مشخص میشد.

ادامه مطلب ...

رنگ در طراحی سایت

هنگامی که در مورد طراحی یک سایت جدید بحث می کنیم، سوالی که همواره مطرح می شود عبارتست از - "چگونه موثر ترین رنگ را انتخاب  کنم؟" انتخاب پالت رنگ مناسب برای سایت  برای برقراری ارتباط پیام  با نام تجاری محصول یا خدمات شما ضروری است، و، اگر شما یک کسب و کار آنلاین، فروش محصولات دارید این که چگونه این رنگ ها تفسیر می شوند از فرهنگی به فرهنگ دیگر متفاوت است.انتخاب رنگ اشتباه می تواند یک فاجعه برای وب سایت شما باشد.

ادامه مطلب ...

تئوری رنگ برای وب

بسیاری از رنگ ها موجود در دسترس ما وجود دارند، و در بیشتر قسمت ها، ما رنگها را در راهی که باعث می شود روابط بین رنگ های مختلف را دشوار ببینیم توصیف می کنیم. نامهایی چون قرمز، سبز، آبی، زرد، بنفش و ... برای گفتگو در مورد رنگ عالی هستند، اما بینش کمی به ساختار که رنگ ارائه می شود. از لحظه ای که ما می توانیم صحبت کنیم، رنگ توسط بخش زبان مغز ما پردازش می شود و معنای آن این است که به نام رنگ گره خورده است.

ادامه مطلب ...

4 راز برای موفقیت در طراحی

1- تکالیف خود را انجام دهید
برای کار به عنوان یک طراح گرافیک در طراحی سایت ، به درک هر دو طراحی گرافیک و طراحی سایت نیاز است (طراحی وب سایت در مشهد).

ادامه مطلب ...

نکات و ابزارهای کنتراست رنگ

هنگامی که شما فهرست وب سایت های مورد علاقه خود و یا آخرین نسخه از محصول خود را مرور می کنید، یک لحظه به آن نگاه متفاوت کنید.در طراحی وب سایت حرفه ای یک چک لیست بسازید و از طراحان خود بخواهید به آسانی از آن استفاده کنند.من چند استراتژی استفاده می کنم: تجربه های تعاملی از طریق ویترین دسترسی ما، و نشان دادن آنچه که طرح هایی مانند استفاده از شبیه سازی نرم افزار است.

ادامه مطلب ...

6 نکته در انتخاب نام دامنه

نام دامنه اولین قدم به سوی شروع کسب و کار آنلاین شما می باشد
انتخاب یک نام دامنه ممکن است ساده به نظر برسد ، اما چند عامل مهم که باید در نظر گرفته شود وجود دارد:

ادامه مطلب ...

جوانب مثبت و منفی طراحی وب سایت ریسپانسیو

کامپیوترهای شخصی، تلفن همراه، تبلت - ما عادت کرده ایم  از انواع دستگاه های مختلف زمانی که آنلاین هستیم استفاده کنیم. طراحی وب سایت ریسپانسیو به وب سایت ها اجازه انطباق با محیط خود را می دهد.
با زندگی به طور فزاینده ای مشغول و علاقه همیشه در حال رشد به گجت ها ، آن را آسان ببینید که چرا تقریبا 50٪ از کاربران اینترنت UK در حال حاضر از طریق تلفن همراه قابلیت اتصال به داده های تلفن (در مقایسه با 31٪ در سال 2010) را دارند.

ادامه مطلب ...

تکنیک هایی برای Media Queries

Media queries ستون سوم در پیاده سازی طراحی سایت حرفه ای ریسپانسیو است. بدون Media queries ، طرح بندی برای انطباق با آرایه ای از اندازه صفحه نمایش بر روی صدها دستگاه های خارجی وجود دارد. طرح بندی ممکن است در دستگاه های کوچک تلفن همراه ناخوانا شود و بر روی صفحه نمایش های بزرگ بیش از حد بزرگ به نظر برسد.

ادامه مطلب ...

مسیر اینترنت فردا

دانش آموزان دبیرستانی در ایالت تنسی می توانند پلانکتون های اقیانوس را در زیر میکروسکوپ با وضوح فوق العاده در جنوب کالیفرنیا ، با یک زیست شناس در کالیفرنیا به عنوان راهنمای تور خود ببینند و دستکاری کنند.

ادامه مطلب ...

اصول موثر در طراحی وب سایت

به منظور استفاده صحیح از اصول در ابتدا نیاز داریم بدانیم کاربران با وب سایت ها چگونه ارتباط برقرار می کنند، چگونه فکر می کنند و الگوهای اساسی رفتار کاربران چه فاکتورهایی هستند. در واقع، عادات کاربران در وب با مشتریان یک فروشگاه تفاوتی ندارد.

ادامه مطلب ...

نمونه سازی محتوا در طراحی وب سایت ریسپانسیو

در حالی که واقعیت کار مشتری گاهی اوقات آن را به چالش جمع آوری و تولید محتوا قبل از شروع طراحی تبدیل می کند، در حال حاضر به طور گسترده ای به عنوان لازمه آن پذیرفته شده است. حتما عنوان طراحی محتوای هدایت شده را شنیده اید.

ادامه مطلب ...

مقدمه ای بر الگوهای مدیریت اطلاعات

در مهندسی نرم افزار، ما آموخته ایم که انتزاع، پیمانه، و پنهان کردن اطلاعات روش های مفیدی هستند برای طراحی سایت حرفه ای در مشهد وقتی که مجموعه ای از الزامات به تکه های کنترل برای پیاده سازی شکسته می شوند. در این مقدمه از الگوهای مدیریت اطلاعات، مندی شسل و هارالد اسمیت توضیح می دهند که چگونه کتاب خود را با استفاده از این اصول برای مقابله با هماهنگ سازی اطلاعات بین سیستم های فناوری اطلاعات گرد آوری کرده اند.

ادامه مطلب ...

حرکت از هنر دیجیتال به سنتی

بسیاری از هنرمندان از چرخ و فلک تجارت برای پیدا کردن یک زندگی پر سود در هنر جهان می پرند. همه چیز در حال رشد است، اما این تغییر زندگی برای تعداد فزاینده ای از افراد خلاق اتفاق می افتد.(ترجمه توسط تیم طراحی سایت مشهد وب) زمانی، کمی قبل از بسیاری از ما، مردم گل بر روی چهره خود نقاشی می کردند، و خود را هیپی می نامیدند، و فقط در مورد خلاقیت بود. آنها به دهه 60 و دهه هفتادی معروف شدند. خلاقیت آنها، اقتصاد را پررونق و هزینه زندگی را کم کرد و دهها هزار گزینه را برای زندگی این هنرمندان فراهم کرد.

ادامه مطلب ...

راهیابی به وب سایت تلفن همراه

هنگامی که طراحی اولین تلفن همراه انجام شد، نویگیشن یک صندلی عقب محتوا بود و ویرایش راه را برای تجربه متمرکزتر هموار کرد. طراحی سایت در مشهد پیگیری سادگی، همراه با محدودیت های فضایی تنگ از نمای تلفن همراه، اغلب ما را به نوار دور عناصر در تلاش برای به حداقل رساندن رابط. اما صرفه جویی در فضا راحتی ما را از طریق ویرایش هوشمندانه و جمع و جور به دست آوردن UI می توانید در هزینه کمک بسیار ناوبری کاربران ما تکیه می آیند. همانطور که از نام پیداست، wayfinding است که چگونه ما را حس محیط اطراف ما و حرکت به فضای اطراف ما.

ادامه مطلب ...

DNS یا سرور نام دامنه

اگر شما تا به حال از اینترنت استفاده کرده اید، حتما از سیستم نام دامنه، و یا DNS حتی بدون اینکه متوجه شوید استفاده کرده اید. دی ان اس یک پروتکل در مجموعه ای از استانداردها است که تبادل اطلاعات در اینترنت و در بسیاری از شبکه های خصوصی را انجام میدهد، و به عنوان مجموعه پروتکل TCP / IP شناخته شده است. کار اصلی آن به نوبه خود اینست که یک نام دامنه کاربر پسند مانند mashhadwebsite.com را به پروتکل اینترنت یا آدرس IP مانند 70.42.251.42 تبدیل می کند که کامپیوترها از آن برای شناسایی یکدیگر در شبکه استفاده می کنند.

ادامه مطلب ...

وب سایت چیست ؟

وب سایت مجموعه ای مرتبط از شبکه جهانی وب (WWW) است که شامل یک فایل شروع به نام صفحه اصلی است. یک شرکت یا یک فرد با دادن آدرس صفحه خانگی خود به شما می گوید که چگونه می توانید به وب سایت آن بروید. از صفحه اصلی، شما می توانید به همه صفحات دیگر در سایت دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال، وب سایت شرکت طراحی سایت مشهد وب دارای صفحه خانه به آدرس http://www.mashhadwebsite.com میباشد.

ادامه مطلب ...

بهبود معماری اطلاعات با دسته بندی کارت

معماری اطلاعات (IA) به سازمان اطلاعات بر روی وب سایت شما در طراحی سایت مشهد اشاره دارد.هنگامی که برای معماری اطلاعات برنامه ریزی می کنید، کاربران وب سایت خود را در این پروسه شامل کنید. یکی از چیزهایی که در مورد طراحی وب سایت های مدرن مورد توجه قرار می گیرد در نظر گرفتن نیاز کاربران از آغاز است.

ادامه مطلب ...

کاهش چرخ دستی های خرید متروکه در تجارت الکترونیک

واضح است که کاهش تعداد چرخ دستی رها شده منجر به درآمد بالاتر فروشگاه در طراحی سایت می شود. با نگاه به ارتقاء به رسمیت شناخته شده می توان به فروشگاه آنلاین در طراحی سایت مشهد به منظور کاهش تعداد  قبل از سبد خرید نگاه کرد. این پیشرفت ها در مورد تغییراتی که برای رسیدن به روند سبد خرید پرداخت و کمک به تجربه مشتری می باشد.

ادامه مطلب ...